ARTIMIAUSI
PROJEKTAI

Tai, kas Vilniuje vyksta arba
vyks artimiausiu metu

Kasdien besikeičiantis Vilnius ateities pokyčius planuoja iš anksto ir jų idėjomis, kurios jau pradėtos realizuoti, dalinasi su gyventojais: ryškesnis miestas, įdomiau atskleista istorija, nuotaikingos poilsio erdvės ir naujos transporto jungtys – ir tai tik dalis teigiamų pokyčių, kurie laukia Lietuvos sostinės. Šie projektai jau yra numatyti miesto biudžete arba suplanuoti įgyvendinti kitais savivaldybės sprendimais.

Radikalūs apšvietimo pokyčiai

Šiais metais naujaisiais LED šviestuvais bus apšviestos pirmosios Vilniaus miesto gatvių atkarpos. O per trejus metus modernusis apšvietimas pakeis visus senuosius 46 tūkst. šviestuvų.

Tvarkomos Rasų kapinės

Seniausių Vilniaus miesto istorinių Rasų kapinių tvarkymo darbams savivaldybė skyrė daugiau kaip 2 mln. eurų. Šiemet jau pradėti darbai bus užbaigti iki 2020 metų.

Atgis Reformatų parkas

Šiemet bus pradėti pačiame miesto centre esančio Reformatų sodo atnaujinimo darbai.

Kuriamos
viešosios erdvės Paupyje

Šiemet planuojama viešųjų erdvių, prie rekonstruojamų Aukštaičių, Paupio ir Drujos gatvių, tvarkymo darbų pabaiga.

Vilniaus Japoniškas sodas

Lvovo, Geležinio Vilko bei Linkmenų gatvių sankirtoje esanti 5 hektarų nenaudojama teritorija iki 2020 metų taps žydinčiu miestiečių poilsiui skirtu Vilniaus japoniškuoju sodu. Pirmuosius darbus pradėti planuojama jau šių metų pabaigoje.

Didžiosios Sinagogos teritorijos tvarkymas

Jau parengtas Vilniaus Didžiosios Sinagogos teritorijos ir jos aplinkos – didžiausio Vokiečių gatvės kiemo bei Žydų gatvės – sutvarkymo techninis projektas.

Svarbios naujos transporto jungtys

Jau kitų metų pavasarį prasidės Šiaurinės gatvės pirmosios atkarpos tiesimo darbai. Pirmajame etape gatvė bus tiesiama nuo vakarinio aplinkkelio ir kirs Justiniškes, Pašilaičius, Šeškinę iki Ukmergės gatvės. O iki 2020 m. pietinėje miesto dalyje esanti Žirnių g., Liepkalnio g. bei Minsko pl. sankryža bus rekonstruota į dviejų lygių sankryžą.

Dalintis Facebooke