ATĖJAU, PAMAČIAU,
PADARIAU

Rinkimų pažadai ištesėti
nesibaigus kadencijai

Kiekvienas pokytis pradedamas nuo pažado sau ir kitiems – ĮGYVENDINSIU. Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus ir jo komandos penki pagrindiniai rinkimų metu duoti pažadai per pastaruosius trejus metus virto realybe.

Atnaujinta Neries krantinė

Senąją ištrupėjusią upės krantinės dangą pakeitus nauja, gyventojai džiaugiasi galėdami grožėtis miestu ja saugiai keliaudami pėsčiomis ar dviračiais. Šiemet darbai tęsiami ir toliau – atnaujinama viršutinė krantinės dalis.

Į darželius patenka visi vilniečių vaikai

Kadencijos pradžioje Vilniaus darželiuose trūko net 7000 vietų, o per trejus metus ši problema buvo išspręsta - dabar į darželius patenka visi vilniečių vaikai.

Kyla atlyginimai

Vilniuje kasmet daugėja gerai apmokamų darbo vietų. Kadencijos pradžioje 1000 ir daugiau eurų uždirbančių darbuotojų sostinėje buvo 66,1 tūkst. (28,1 proc. visų dirbančiųjų), o 2017 m. pabaigoje – jau 89,6 tūkst. (37,3 proc.).

Sumažėjo šildymo kainos

Per pastaruosius trejus metus šilumos kaina vilniečiams buvo sumažinta net 27,3 proc.

Sparčiai keičiasi miesto rajonų veidas

Vilniuje sėkmingai įgyvendinama gyvenamosios aplinkos tvarkymo programa, kuri keičia rajonų veidą: tvarko iki tol daugelį metų apleistus, duobėtus daugiabučių namų kiemus ir gatves, ištrupėjusius šaligatvius, nesaugias viešojo transporto aikšteles.

Dalintis Facebooke